Головна / Хлібопекарське та кондитерське обладнання / Темпер-збірники та обладнання для уварювання сиропів

Темпер-збірники та обладнання для уварювання сиропів

Варочні котли та темпер-збірники для уварювання сиропів

Варочний котел – це кухонне професійне обладнання, яке дозволяє готувати перші страви, другі страви, солодкі напої та сиропи, підігрівати великі об’єми рідини. Устаткування для уварювання сиропів застосовується не тільки на виробництві, але і в закладах громадського харчування, медичних і навчальних установах.
Ви можете купити варочний котел за вигідною ціною в Україні на нашому сайті. Надійність, якість і продуктивність нашої техніки забезпечать успішність вашого бізнесу.

Класифікація варочних котлів для уварювання сиропу

Все обладнання для уварювання сиропів можна розділити на кілька груп:
• По виду споживаного енергоносія вони бувають:
Електричні. Не прив’язані до одного місця джерела живлення, користуються більшою популярністю серед користувачів. Мобільність дозволяє змінювати їх розташування на підприємстві.
Газові. Залежні від джерела живлення. Користуються меншою популярністю.
• В залежності від варіанту обігріву стінок посуду для варіння котли діляться на:
Варочні котли непрямого нагріву (з вбудованим парогенератором). Досить часто зустрічаються моделі темперуючих збірників, не потребують постійного контролю, забезпечують рівномірне нагрівання всіх продуктів.
Варильні котли прямого або безпосереднього нагріву. У зв’язку з нерівномірним розподілом температури по поверхні варильного котла, продукти, що знаходяться всередині, можуть пригорати. Такому обладнанню необхідний постійний контроль, тому такі моделі менш безпечні, ніж попередні.
• По конструкції варочної ємкості:
Стаціонарні. Конструкція закріплюється на фундаменті і є нерухомою.
З нерухомою варочною ємкістю. Готові страви з таких темперуючих збірників вивантажуються вручну.
Перекидні з поворотним редуктором, який дозволяє нахиляти варильний посудину. Найпоширеніші моделі варочних котлів, виймання продуктів спрощується за рахунок особливостей конструкції.

Застосування варильних котлів

Устаткування для уварювання сиропів призначене для прийому, варіння, підігріву до заданої температури, перемішування і короткочасне зберігання з підтриманням заданої температури харчових мас.

Переваги варильних котлів

• час приготування продуктів набагато менше, ніж на плиті
• особливості технології приготування виключають пригорання продуктів
• температура в більшості моделей розподіляється рівномірно
• вбудований термостат дозволяє контролювати режими нагріву
• зручна і надійно збалансована кришка, яка може бути герметичною і не герметичною, в залежності від призначення варочного котла

Купити варочний котел за вигідною ціною

Купити темперуючий збірник, ціна якого Вас приємно здивує, можете у нас. Все обладнання, яке Ви бачите в нашому інтернет-магазині сертифіковане, надійність і якість гарантовані.
Зателефонуйте нам, і кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на всі питання, що виникли, допоможуть підібрати необхідне обладнання і зроблять покупку максимально комфортною. Зробіть своє замовлення вже сьогодні і незабаром зможете створювати кулінарні шедеври, яким не буде рівних.