Машини для замішування тіста

Тістоміси

Тістоміси є незамінним обладнанням на хлібопекарських виробництвах і в кондитерських цехах. На відміну від ручного замішування, промислові тістоміси для пекарень дозволяють у короткий термін отримати великі обсяги однорідного тіста, що забезпечує високу якість готової продукції, без значних витрат фізичної сили. Компанія ЕвроПромТехнологіі пропонує купити тістоміс промисловий в Україні, ціна на який буде оптимальною і який окупить себе в найкоротші терміни і буде приносити прибуток вашому підприємству.

Види побутових і промислових тістомісильників

Видельні апарати – одночасно обертаються вилочний орган для змішування і діжа для тесту. Цим способом добре вимішувати тістову заготівлю, з якої потім виходить однорідна рум’яна випічка. Вилочна тістомісильна машина оптимально підходить для перемішування здобного і крутого тіста.

Горизонтальні апарати – змішування тіста відбувається за рахунок лопастей, що обертаються в протилежні сторони в горизонтальній площині. Подібні апарати застосовуються для отримання тіста без використання дріжджів.

У планетарних апаратах діжа з тістом залишається нерухомою, а місильний орган рухається навколо своєї осі. Подібні професійні тістоміси застосовуються в кондитерських цехах для заготівлі дріжджового, бісквітного та заварного тіста, кремів, фаршу і пюре.

Спіральні тістоміси широко застосовуються в пекарнях для отримання за короткий термін легкого і повітряного тіста. У подібних тістомісах для пекарні місильний орган має форму спіралі, яка рухається навколо своєї осі. Діжа з тістом в цей час крутиться в протилежному напрямку. Спіральні апарати в свою чергу поділяють на тістоміси з підкатною діжою та стаціонарною діжою.

Де купити тістоміс в Україні

Компанія ЕвроПромТехнологіі пропонує купити промислові професійні тістоміси для пекарень та кондитерських цехів, спіральні тістоміси з підкатною (виїзною) діжою або зі стаціонарною діжою. Широкий асортимент тістомісильників виробництва України з різною продуктивністю, потужністю двигуна і місткістю діжі від 80 до 200 кг – ви обов’язково підберете тістомісильну машину під свої потреби. Також ви можете придбати діжеперекидачі за вигідними цінами та інше обладнання для повного циклу виробництва хлібобулочних виробів. Дізнатися ціни на тістоміси ви можете, заповнивши форму або зв’язавшись з нашими менеджерами, які допоможуть підібрати вам оптимальне обладнання під ваші вимоги.