Глазурувальні машини

Глазурувальні машини

Глазурувальна або сиропо-обливочна машина – це сучасне професійне обладнання, яке призначене для покриття шоколадом або іншими видами глазурі кондитерських виробів. Безсумнівною перевагою запропонованого пристрою є той факт, що за допомогою глазурування можна не тільки поліпшити зовнішню привабливість і смакові якості цукерок, вафель, пряників, пончиків, але і збільшити термін їх зберігання.
Дізнатися актуальні ціни на глазурувальні машини, отримати поради щодо їх експлуатації, рекомендації щодо використання окремих моделей, а також придбати обладнання в найкоротші терміни допоможе Вам компанія ЕвроПромТехнології.

Конструкція глазуровальної машини

Незважаючи на широку сферу застосування, класична глазурувальна машина складається з декількох обов’язкових елементів:

  • транспортерна стрічка або конвеєр;
    • темперуюча ємкість для підтримки необхідної температури;
    • поливальний пристрій, який дозволяє регулювати витрату глазурі;
    • вентилятор обдування нанесеного продукту;
    • пульт управління параметрами машини.

Зазвичай під глазур’ю рядовий споживач розуміє переважно шоколад, тому в кондитерській галузі часто використовується таке поняття, як шоколадно-глазурувальні машини. Насправді існує безліч видів глазурі, яку майстри вміло використовують, щоб підкреслити родзинку того чи іншого продукту.
Оскільки шоколадно-глазурувальні машини мають можливість налаштування, Ви можете задати необхідні параметри: глазурувати всю продукцію або ж одну з її сторін, включити можливість декорування, вибрати товщину струменя глазурі і т.д.

Де і як вигідно купити глазурувальну машину в Україні

Останнім часом випічка та реалізація оригінальних кондитерських виробів стала одним з перспективних видів діяльності і можливості отримання постійних доходів. Безумовно, придбання необхідного обладнання вимагає певних вливань, але при правильному підході до роботи вони окупляться за короткий час.
Компанія ЕвроПромТехнології пропонує широкий вибір устаткування для кондитерських цехів та пекарень будь-якого масштабу, включаючи якісні глазурувальні машини для пончиків, печива, вафель та ін.
Зв’яжіться з нами вже сьогодні, і ми запропонуємо оптимальні в Україні ціни на глазурувальні машини, розповімо особливості кожної з них, підкажемо, як продовжити термін її експлуатації, щоб Ваше виробництво приносило лише доходи і позитивні відгуки клієнтів.