Відсадочні машини

Відсадочні машини для виробництва пряників і печива

Відсадочні машини – ще один тип кондитерського обладнання, яке може допомогти збільшити продуктивність і економічність вашого бізнесу. Такий тип обладнання дозволяє сформувати і відсадити, надати привабливий зовнішній вигляд і розширити Ваш асортимент кондитерських виробів. Відсадочна кондитерська машина використовується для виробництва печива, пряників, зефіру, еклерів різних форм, кольорів з начинкою або без.
Купити відсадочні машини за вигідною ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Якість і продуктивність нашої техніки виправдають всі ваші очікування.

Класифікація відсадочних машин

Всі відсадочні машини для виробництва печива та пряників можна розділити на дві великі групи:
Однобункерні відсадочні машини використовуються для приготування одноколірного печива різних форм. Також застосовується при необхідності сформувати білкові вироби.
Двухбункерні відсадочні машини, ціни на які, звичайно, вищі, ніж на однобункерні агрегати. Є новим видом обладнання і дозволяють Вам створювати двоколірні шедеври або ж печиво з начинкою всередині чи зверху.
В окрему групу іноді виділяють машини, які призначені для роботи з особливо в’язкою і текучою сировиною, таким як: зефірна і білкова пасти, заварне тісто та інше. Такі відсадочні машини мають певні особливості конструкції, що дозволяють запобігати розтіканню і витікання продукту.

Застосування машин для виробництва печива

Відсадочні машини застосовуються для автоматизації виробництва. Один такий агрегат замінює кілька пар робочих рук, при цьому якість ваших виробів може помітно покращитися. Сучасні машини для виробництва печива зручні, практичні в управлінні і легкі в технічному обслуговуванні. Всі успішні кондитерські компанії активно використовують подібне устаткування для підвищення прибутку і поліпшення якості виробництва. Різні насадки для відсадочних машин дозволять Вам реалізувати найрізноманітніші ідеї для створення кращих кулінарних шедеврів.

Переваги відсадочних машин

• Заощаджує Ваш час і гроші
• Простота у використанні і технічному обслуговуванні
• Дозволяють Вам розширити асортимент продукції
• Дозволяє виробляти велику кількість якісних виробів за короткий час
• Надійне обладнання, яке прослужить Вам довгі роки

Купити відсадочну машину за вигідною ціною

Придбати відсадочну машину за прийнятною ціною Ви можете, зробивши замовлення на нашому сайті. Все обладнання, що надається нашою компанією, сертифіковане, а якість підтверджена численними позитивними відгуками наших постійних покупців.
Зв’яжіться з нами вже сьогодні та наші менеджери дадуть відповідь на всі питання, що Вас цікавлять, допоможуть підібрати необхідне обладнання і зроблять покупку максимально комфортною. Розвивайте свій бізнес з кращим і надійним хлібопекарським обладнанням.