Печі

Кондитерські і хлібопекарські печі

Для отримання високого прибутку від невеликих підприємств вкрай важливо правильно організувати робочий простір. Малогабаритні хлібопекарські та кондитерські печі підходять для міні-пекарень та невеликих кондитерських. Компактні розміри і висока продуктивність дозволяють виробляти великий обсяг високоякісних виробів. Гармонійне співвідношення вартості техніки, витрат на її обслуговування і продуктивності допоможе заощадити простір, час і вбереже від непотрібних витрат, при цьому забезпечить ефективне виробництво.
На нашому сайті Ви можете знайти сучасні промислові електричні та газові хлібопекарські та кондитерські печі для маленьких і великих підприємств. Купити якісну хлібопекарську піч за приємною ціною – це значить, з перших днів користування підняти якість виробів і рівень продажів свого виробництва.

Підбір та класифікація хлібопекарських печей

Підбір промислових печей ґрунтується на особливостях приміщення, технологічних вимог до процесу випікання різноманітних виробів і передбачуваної продуктивності.
Залежно від джерела живлення виділяють:

• електричні хлібопекарські печі
• газові хлібопекарські печі

Залежно від принципу роботи, габаритів і продуктивних можливостей є різні види печей.
• ротаційні
Ротаційні промислові хлібопекарські печі забезпечують рівномірний випікання за рахунок того, що крім циркуляції повітря присутній обертання самого виробу.
• конвекційні
Процес випікання в конвекційної печі обумовлюється постійним рухом гарячого повітря.
У таких видів обладнання користуються найбільшим попитом серед виробничих компаній різних масштабів.
Тунельні і ярусні (подові) печі забезпечать вашому виробництву максимальну продуктивність, тому підходять найкраще для масштабних підприємств. Особливістю таких машин є значні розміри, тому для їх розміщення необхідна велика площа приміщення.
Наша компанія вже не перший рік займається продажем хлібопекарських печей, ми працюємо з кращими виробниками і гарантуємо якість нашої продукції. Запитайте у нас, і ми допоможемо Вам купити електричні або газові хлібопекарські печі за оптимальною ціною, які будуть повністю відповідати Вашим вимогам.