Заокруглювачі

Заокруглювач тіста

Заокруглювач тіста – це машина, яка значно полегшить вам подальшу роботу з тістом, після його вимішування і готовності до поділу. За допомогою цієї спеціальної техніки з шматків тіста створюють необхідну форму – батон, крендель, круглий хліб і інше. Раніше це все робилося вручну. Зараз тістоокруглювач виконає за вас всю необхідну роботу.
Фірма ЕвроПромТехнологіі спеціалізується на продажі, установці і налагодженні спеціальної техніки і пропонує широкий асортимент обладнання для виготовлення хлібобулочних і кондитерських виробів як для міні-пекарень, так і для великих підприємств. Також компанія займається виготовленням нестандартного обладнання. Саме тому замовляти у нас – це безпечно, надійно і вигідно.
Заокруглювачі тіста бувають різних видів, вони можуть використовуватися і міні-пекарнями, і хлібопекарськими підприємствами малого і середнього виробництва.
Ви можете купити заокруглював тіста, ціна якого вас приємно порадує, в Україні на нашому сайті. Висока якість, продуктивність і надійність цієї техніки забезпечать негайний успіх у вашому бізнесі.

Застосування заокруглювачів тіста

Тістоокруглювач необхідний для розподілу тіста на частини і виготовлення з готового шматка необхідної форми для вашої майбутньої випічки. Робота вручну тепер в минулому. Все це можна легко і швидко виконати за допомогою нашої спеціальної техніки.

Переваги заокруглювача тіста

• Заокруглювач може застосовуватися для будь-якого хліба (від пшеничного до житнього);
• Завдяки індивідуальному підходу пристосовується до характерних особливостей тіста, яке ви готуєте;
• Можливість самостійно регулювати швидкість обладнання, а також потік повітря;
• Продуктивність за допомогою машини набагато вище продуктивності вручну;
• Компактний, функціональний і дуже зручний в користуванні;
• Конус конічного заокруглювача можна змащувати, щоб уникнути прилипання до нього тіста. Таким чином, некоректне округлення, прилипання і пошкодження тіста при виробництві виключено.
• Є система автоматичного посипання борошном;
• Конструкція заокругляюча каналу дозволяє округлення тіста з різним діапазоном ваги (до 2000);
• Канал і округлюючий конус покриті тефлоном – це захист від прилипання і залишків тіста на заокруглювачі. Завдяки тефлону обладнання надзвичайно зручне в експлуатації, легко очищається від залишків продуктів.

Купити заокруглювач тіста за вигідною ціною в Україні

Заокруглювач тіста, ціна якого буде прийнятною для вас, купити можна на нашому сайті. Абсолютно на весь асортимент обладнання є гарантія, сертифікати, що підтверджують якість, надійність і безпеку.
Зателефонуйте нам і фахівці компанії допоможуть підібрати оптимальну модель, яка підійде вам за всіма необхідними параметрами.
Зробіть замовлення вже сьогодні і насолоджуйтеся кулінарними шедеврами, виконаними за допомогою нашої техніки.