Печі ротаційні

Ротаційні печі

Ротаційна піч має вигляд камери, виконаної з високоякісної нержавіючої сталі, всередину якої поміщається візок з великою кількістю ярусів, на яких розміщуються заготовки. Спеціальний пристрій обертає візок навколо своєї осі, за рахунок чого відбувається максимально рівномірне прогрівання і випічка продукції. Тепло в камеру подається вентиляторами від відповідних нагрівальних елементів. Для деяких хлібопекарських виробів важлива певна вологість, тому сучасні ротаційні кондитерські печі забезпечуються парогенераторами, які підтримують необхідний мікроклімат.

Застосування ротаційних печей

Ротаційні печі використовують для випічки хліба та інших виробів, як на великих підприємствах, так і в приватних пекарнях, кондитерських, ресторанах. При виборі такого обладнання слід враховувати те, що більші розміри агрегату забезпечують великий вихід продукції, яку необхідно реалізувати і при цьому витрачається велика кількість ресурсів. У зв’язку з цим для невеликих підприємств передбачені міні ротаційні печі, які будуть виконувати необхідну роботу без зайвих витрат.
Купити ротаційну піч, ціна на яку Вас приємно здивує, для будь-якого підприємства Ви можете в нашому інтернет-магазині. Для цього вам потрібно оформити заявку, зв’язавшись з одним з наших менеджерів.

Класифікація ротаційних печей

Залежно від джерела живлення даний вид промислової техніки можна класифікувати:

• газові ротаційні печі

Є затребуваним видом техніки, використовуються як на великих підприємствах, так і на менш масштабних виробництвах.

• піч ротаційна електрична

Моделі даного виду на даний момент одні з найпопулярніших, відрізняються високою функціональністю, мають велику продуктивність, досить економічні.

• дизельні ротаційні печі

Користуються попитом в тих випадках, якщо у підприємства немає вільного доступу до електричних або газових ресурсів.
Сучасні машини оснащені спеціальними датчиками, панелями управління, тобто повністю регулюються за допомогою програмованого управління на електронній основі. Такий вид управління дозволяє швидко вибрати необхідну програму одним натисканням кнопки. Ротаційні печі з електронним управлінням більш чутливі до перепадів температур і перепадів напруги, ніж їх попередники – електромеханічні агрегати.

Переваги хлібопекарських ротаційних печей

• Рівномірний розподіл гарячого повітря. Забезпечується за рахунок роботи вбудованого циркулярного вентилятора, інтенсивність його роботи регулюється в залежності від продуктивності даної моделі, а також режиму випікання.
• Економічність. Якісна теплоізоляція і використання інноваційних енергозберігаючих технологій при виготовленні нагрівальних елементів дозволяє знизити витрату електрики або газу без зниження продуктивності.
• Надійність. Елементи, що забезпечують обертання платформ (двигун і запобіжна муфта) знаходяться за межами пекарної камери.
• Компактність. Добра теплоізоляція обладнання дозволяє вбудовувати його в хлібопекарські блоки і встановлювати впритул до стін.
• Вбудований парогенератор. Сучасні моделі оснащуються парогенераторами. Вони дозволяють додати поверхні виробів блискучу, гладку гарну скоринку.
Купити ротаційні печі за оптимальними цінами Ви можете у нас. Якість і надійність всього асортименту нашої продукції гарантовані і підтверджені сертифікатами якості. Зв’яжіться з нами і кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на всі питання, що Вас цікавлять, допоможуть підібрати оптимальну модель техніки, яка буде відповідати всім Вашим вимогам.