Печі термомасляні

Моделі термомасляних печей, які ми проронуємо працюють по всьому світу в широкому діапазоні хлібопродуктів — від невеликих приватних пекарень до великої кількості промислових пекарень. Вони надійні, зручні і ефективні з точки зору споживання енергії. М’яке тепло, що забезпечується нашими термомасляними печами дозволяє точно контролювати характеристики поверхні скоринки і більш високий вміст вологи всередині хліба, що є еталоном гарного  випіку.

Профіль (принцип роботи) випікання на всіх наших термомасляних печах використовують один і той же як і в ротаційних, подових, багатоярусних подових чи тунельних печах, що дозволяє легко збільшувати об’єми продукції, якщо ваше виробництво зростає. Так як масло має дуже високу теплоємність, тепло може додаватися відразу і втрати тепла можуть бути компенсовані дуже швидко.

Котли, комплектуються як газовими пальниками так і сучасними енергоефективними пальниками на пелети. Котли з нашими пальниками на пелети, забезпечують дуже високі показники віддачі корисної теплоенергії, використовуючи при цьому дуже малий об’єм пелет. Це досягається завдяки, спеціальному програмованому пульті керування, який налаштований на оптимальне використання (подавання пелет в камеру згорання) пелет, відстежуючи температуру в камері котла, температуру теплоносія та безпосередньо температуру в печах.