Міксери

Міксер планетарний – Ваш незамінний помічник

Планетарні міксери є різновидом тістомісів, але мають більш широкий набір функцій. З їх допомогою можна збивати, перемішувати і замішувати. З легкістю використовуйте кондитерські планетарні міксери для приготування тіста, з якого вийдуть чудові вироби (рогалики, печиво, піца і ін.), Не важко буде приготувати і вишукане пісочне, бісквітне або заварне тісто. Так само за допомогою такої техніки Ви можете створювати різні соуси, перетирати продукти в пюре або збивати і отримувати повітряні вершки. Діапазон використання таких машин варіюється від великих пекарень і спеціалізованих магазинів до невеликих кафе і навіть домашніх кухонь.
Купивши планетарний міксер, Ви істотно скоротите кількість найманої робочої сили, збільшите обсяги виробництва і поліпшите якість виробів. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент професійних планетарних міксерів за вигідною ціною в Україні з доставкою в усі регіони.

Відмінності і переваги планетарних міксерів

Відмінністю планетарних міксерів від тістомісильників є тип місильного органу і пов’язана з ним функціональність. Принцип роботи полягає в тому, що місильний інструмент обертається навколо своєї осі і навколо осі чаші, в яку поміщають продукти, з цього і з’явилася назва – планетарний міксер.
Швидкостей обертання у такої техніки може бути кілька, найчастіше три, але можна зустріти екземпляри на п’ять або сім швидкостей. Планетарні кондитерські міксери так само комплектуються додатковими насадками (віночок для збивання, лопатка для перемішування, гак для роботи з в’язким і густим тестом).
Ще однією перевагою нашої техніки є практично безшумна робота, яка забезпечується ремінною передачею.

Види кондитерських міксерів

Класифікують даний вид техніки, ґрунтуючись на кількості функцій від якого залежить і розмір апарату. Таким чином, можна виділити два основних види:

• міксер планетарний настільний

Порівняно невеликий за своїми габаритами і вагою. Найчастіше використовується на кухнях невеликих кафе і ресторанів швидкого харчування.

• міксер планетарний підлоговий

Має більш значні розміри, призначений для виконання великих обсягів роботи.

Використовується на кухнях великих готелів, ресторанів, кондитерських цехах і пекарнях.
Ви можете купити професійний планетарний міксер з чашею в Україні, замовивши його у нас. Надійна техніка вищої якості за найприємнішими цінами вже чекає Вас. Ціна на планетарні міксери залежить від моделі, кількості швидкостей, обсягу чаші, продуктивності, але при цьому Ви будете приємно здивовані наскільки швидко Ваші вкладення себе окуплять. Зв’яжіться з нами і наші менеджери допоможуть вибрати модель, яка підходить саме Вам.