Головна / Про компанію

Про компанію

Хліб був і залишається одним із важливіших продуктів у світі.

Прообразом хліба були зерна злаків. Поступово люди почали змішувати їх з водою і варити, так з’явилися каші. І лише 15000 років до нашої ери з’явилися перші коржики із зерен. Наступний етап доводиться на 2600-3000 років до нашої ери. Тоді єгиптяни навчилися використовувати дріжджі для випікання хліба. Потім мистецтво випікання хліба освоїли греки, а там і римляни. Римляни ж і удосконалили процес хлібопечення. Вони навчилися перемелювати зерна, винайшли печі, і вже в середні віки по всій Європі з’явилися булочні.

Український ринок хлібопекарських та кондитерських виробів – один із найбільш розвинутих у вітчизняній харчовій промисловості. Зростання доходів населення, підвищення його купівельної спроможності та попиту на продовольчі товари, посилення вимог покупців до якості й безпеки харчових продуктів є основними факторами збільшення виробництва в кондитерської, хлібопекарській галузях. Наявність високої конкуренції між провідними виробниками на внутрішньому ринку активізації інвестиційних процесів, спрямованих на розширення й введення в експлуатацію нових виробничих потужностей. Можливості здійснення діяльності українських промислових підприємств обмежені низькою рентабельністю продукції, що обумовлює жорсткі вимоги до обладнання та технології виробництва.

Приватне підприємство Євро-Пром-Технології засноване у 2013 році, командою однодумців та фахівців у різних сферах діяльності, таких як інжиніринг, аналітика, логістика та маркетинг. Метою заснування підприємства є:

  • Діяльність спрямована забезпечити виробника, в основному харчової промисловості, якісним, енергоощадним, обладнанням. Впровадження інноваційних технологій.
  • Підприємство проводить модернізацією енергомісткого, малопродуктивного, застарілого обладнання у різних галузях промисловості. Модернізація виробництва — це невід’ємна частина прогресу будь-якого успішного підприємства. У століття стрімкого розвитку нових технологій і впровадження сучасних підходів до управління виробництвом, модернізація є не просто удосконаленням процесу або ж його оновленням, а стає необхідністю для подальшого виробництва продукції більш високої якості, яка мала б високу конкурентоспроможність на ринку.
  • Проводимо проектування та виготовлення різного роду та напрямків використання нестандартного обладнання, для забезпечення високих вимог виробників та споживачів продукту, розробка науково обґрунтованих та удосконалення традиційних ресурсозберігаючих технологій нового конкурентоздатного асортименту кондитерських та хлібопекарських виробів з якісно зміненими функціональними властивостями.