Тунель охолодження

Невеликі габарити і велика холодопродуктивність дає можливість працювати на більш високій швидкості і продуктивність до 250* кг / год охолодження продукту.

Тунель охолодження призначений для автоматизації процесу охолодження (глазурованих кондитерських виробів) на підприємствах харчової промисловості.

Стрічка тунелю охолодження приводиться в рух електродвигуном і редуктором, для плавної зміни швидкості використовується частотний перетворювач.

На транспортері тунелю є датчики регулювання стрічки для запобіганню зсунення її з роликів та привідного і натяжного валів.

Обсяг подачі охолодженого повітря регулюється за допомогою дистанційного керування з використанням мікропроцесора (висновок температури в камері, робочого стану агрегату, причин збоїв; завдання необхідної температури в камері, параметрів розмерзання і інших параметрів роботи компресорно-конденсаторного блоку.

Потрібна температура всередині камери охолодження досягається за допомогою рециркуляції охолодженого повітря.

Охолоджені вироби подаються стрічкою на стіл збору готової продукції.

Тунель секційний охолоджуючий буває як стандартного типу так і може складатися з декількох зон з термо камерою і виконаний з нержавіючої стали ASI 304 (AISI 430), довжина кожної секції може бути індивідуально підібрана під конкретне технічне завдання замовника.

Кожна секція має індивідуальну кришку, яка може відкриватися як з однієї так і з іншої сторони тунелю та має фіксатори відкритого положення (гасові пружини).

Тунель охолодження укомплектований приводною і натяжною станціями, мотором-редуктором MotovarioвиробництваІталія. Транспортерна стрічка виробництва Італія та інших закордонних виробників може також бути індивідуально підібрана згідно характеристик, потрібних для конкретного продукту, що охолоджується.

Пульт управління має частотний перетворювач. Кнопки ПУСК, СТОП і кнопка регулювання швидкості. Встановлено два цифрових контролера, для холодильних установок з вентильованими випарниками з функцією відтаювання. Датчики температури та холодильний агрегат закордонного виробництва забезпечують високу якість та довговічність в експлуатації обладнання.

Охолоджуючий елемент — фреон

Характеристики

Технічні характеристики

Висота від землі аж понад транспортерної стрічки, мм від 850*
Швидкість руху стрічки, м / хв 1 – 6
Довжина охолоджуючої зони тунелю, м від 3-25*
Довжина приймального столу тунелю, мм 1500*
Довжина вихідного столу тунелю, мм 1500*
Ширина конвеєрної сітки, мм 400 600 800 1000
Кількість охолоджуючих секцій залежить від довжини
Номінальна напруга, кВт 380
Швидкість руху стрічки, м / хв 0-5,5*
Холодоагент, фреон, кг від 1,6
Продуктивність, кг / год розрахункова
Маса, кг розрахункова

* параметри можуть відрізнятися від заданих, і розраховані індивідуально під конкретне замовлення