Головна / Хлібопекарське та кондитерське обладнання / Камери попередньої вистійки / Камери для вистійки з агрегатом (парогенератором)

Камери для вистійки з агрегатом (парогенератором)

Камери для вистійки призначена для вистійки тістових заготовок самого широкого асортименту хлібобулочних та кондитерських виробів, на підприємствах торгівлі, хлібопекарської промисловості, хлібозаводах, хлібокомбінатах, пекарнях, кондитерських цехах.

Вистійка- важливий технологічний процес, в рамках якого дріжджі активно переробляють доступний їм цукор, утворюючи вуглекислий газ, який збирається в пухирці і за рахунок цього піднімає тісто. Для ефективного протікання цього процесу необхідна відповідна стабільна температура і вологість. Сучасні камери вистійки дозволяють підтримувати необхідну температуру в заданих рамках за рахунок використання автоматики, наявність прозорих дверей дозволяє візуально контролювати стан хліба та випічки.

Камера вистійки створена нашою фірмою – одна із найкращих в Україні.Завдяки сучасним рішення, застосованим для циркуляції теплого повітря і вологості, температура є постійною. Агрегат не створює коливань температури в камері, особливо у великих камерах вистійки. Зазвичай агрегати розміщені в куті камери створюють один суцільний потік повітря, що спричиняє нерівномірний ріст тіста і вимагає обертання візка з тістом під час процесу вистійки. Наші вироби створюють закриту, рівномірну циркуляцію гарячого повітря.

Характеристика:

Камера (на два і більше візків-стелажів) може містити один і більше каналів, які забезпечують розповсюдження вологи і гарячого повітря в найкоротший термін. Це має значний вплив на правильний і рівномірний ріст тіста в камері.

Камера вистійки виконана з багатошаровихпанелей та дверимавиконаними з високоякісної нержавіючої сталіі містять частково скло (або склопакет) для обзору заготовок.Двері камери вистійки ущільнені гумовим профілем для кращої герметизації дверей з метою зменшення тепловтрат в зоні відкриття.Всі матеріали, з яких виготовлена камера, дозволені в хлібопекарській промисловості.

Задана температура і вологість підтримується автоматично.Система управління камери вистійки дозволяє автоматично підтримувати стабільну необхідну температуру і вологість. Для підтримки необхідного рівня вологості застосований високоточний прилад відстеження імпортного виробництва.

Система парозволоження, що складається з вентиляторів, спрямовуючих повітряні потоки на нагрівальні і зволожуючі елементи, найбільш оптимальним чином забезпечує рівномірність вологості і температури в будь-якій точці камери.

Для зручності обслуговуючого персоналу камера оснащена освітленням.

Камера вистійки проста і зручна в експлуатації та надійна в роботі і забезпечує безпечну експлуатацію відповідно до вимог електро-пожежної безпеки.

Технічні дані:

Обігрів електричний
Потужність, кВт 14,0*
Відносна вологість, % 60 — 95
Кількість візків Під замовлення

* — параметри можуть відрізнятися від вказаних відповідно до технічного завдання замовника